Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
http://m.bossgoo.com/company-info/96675.html
Skanowanie do odwiedzenia
dom » Produkty » Silniki do maszyn do szycia » Serwomechanizm KSM

Serwomechanizm KSM

Min. zamówienie: 10
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr: KSM-10

Additional Info

marka: FOXSEW

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Opis produktu

Cyfrowy system sterowania serwo AC do maszyn przemysłowych do szycia Sterownik kierowcy, można bez przerwy realizować szybkość szycia, współpracować z maszynami do szycia, wykonywać wiele automatycznych zadań do szycia, zaadoptował serwonapęd kontrolujący sprzęt do szycia, aby móc osiągnąć czas, sprawnie i efektywnie Oszczędzający efekt kontroli.

Produkty serii przyjmują europejską technologię, sprawiają, że system kontroli serwo jest stały i niezawodny. Nie ma hałasu, kompaktowej, łatwej, wysokiej oszczędności energii itp.

Wysoka wydajność

KSM posiada wiele trybów szew i kompleksowe tryby automatycznego sterowania, które mogą skutecznie poprawić wydajność szwu.KKM uruchamia i zatrzymuje maszynę szybciej niż inne sterowniki, z czasem korespondującym 10-200ms.Należy również pozwolić, aby silnik mógł grać maksymalnie Skuteczność w każdej sytuacji.

Automatyczne przycinanie nici, wycieranie gwintu, długość szycia projektowego, przegląd, podnoszenie stopki dociskowej i inne funkcje mogą znacznie zwiększyć wydajność produkcji.

Precyzyjna kontrola położenia igieł sprawia, że ​​gwint przycinanie jest bardziej rozsądny i może zaoszczędzić 25% gwintu.

Niski dźwięk

Poziom hałasu roboczego KSM jest niższy niż 45dB podczas pełnego obciążenia i prawie 0dB podczas zatrzymania silnika. Zrelaksuje Cię w komfortowym otoczeniu.

Ochrona obwodu

Obwód wyjściowy solenoidu jest wyposażony w zabezpieczenie przed zwarciem, zapobiegając uszkodzeniu regulatora. Ochrona przed wysokim napięciem, zabezpieczenie przed przeciążeniem i tak dalej spowoduje, że system będzie w bardzo małej szybkości awarii.

Kontrola i odzysk

Serwer serwo z oprogramowaniem samo-wykrywającym i automatycznymi ustawieniami odzyskiwania, dzięki czemu nie musisz się martwić.

Zastosowania: maszyna do szycia, maszyna do szycia, maszyna do szycia, maszyna do szycia igłowego, maszyna do szycia Siruba, maszyna do szycia Juki, maszyny do szycia Brother, blokada W500, F007 maszyny do szycia, maszyny do szycia, maszyny do szycia Typ 737/747/757 Maszyny do szycia, wszelkiego rodzaju maszyny do szycia, maszyny do szycia, maszyny do szycia, specjalne maszyny do szycia itp.