Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
http://m.bossgoo.com/company-info/96675.html
Skanowanie do odwiedzenia
dom » Produkty » Maszyna do szycia » Super szybkostrzelna maszyna do szycia

Super szybkostrzelna maszyna do szycia

Min. zamówienie: 1
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr: FX800-4

Additional Info

marka: FOXSEW

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Opis produktu

Detale:
To owerlokacja nowej generacji jest połączeniem precyzyjnych maszyn i technologii elektronicznej. Jest szeroko stosowany do łączenia szwów i zdobienia z różnych materiałów, takich jak odzież ogólna, bielizna, pościele, cienkie opakowanie i wyroby skórzane, istnieje wiele różnych szwów do wyboru. Naprężenie nici można łatwo wyregulować w celu uzyskania lepszej jakości szycia. Najwyższa prędkość wynosi do 8500 obr./min, co znacznie poprawia wydajność produkcji. Drążek igłowy jest wbudowany, aby zapobiec wyciekom oleju, podczas gdy komponenty są specjalnie zaprojektowane do zapobiegania tarciu, bardziej noszonych i trwałych, z wyjątkiem konserwacji, oszczędzaj koszt.
Dotyczy operacji krawędziowych cienkich, umiarkowanych i grubych tkanin. Dzięki automatycznemu smarowaniu urządzenie pracuje idealnie i płynnie.
Funkcje: duża prędkość, niski poziom hałasu, mały moment rozruchowy; Miły wygląd, łatwość obsługi. Może szyć elegancki i stabilny ścieg idealny i łatwy do regulacji. Ma zastosowanie do operacji krawędziowych spodni, piżamy, koszulek i odzieży sportowej.