Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Maszyna do szycia » W pełni automatyczne skomeryzowane maszyny Super High Speed ​​Overlock Sewing Machine

W pełni automatyczne skomeryzowane maszyny Super High Speed ​​Overlock Sewing Machine

Rodzaj płatności: T/T,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. zamówienie: 1 Bag/Bags
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr: FX6900D-EUT

Klasyfikacja: Maszyna do szycia

Orzecznictwo: CE

Rodzaj: Część garderoby

Automatyczny stopień: Automatyczny

Additional Info

Pakowanie: W

wydajność: 1000

marka: FOXSEW

transport: Ocean,Land,Air

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Możliwość zasilania: 1000PCS/M

certyfikat: CE

Opis produktu

FOXSEW W pełni automatyczna skomputeryzowana maszyna do bezpośredniego przenoszenia napędu Super High Speed ​​Overlock Sewing Machine, typ JUKI Skomputeryzowany napęd bezpośredni High Speed ​​Overlock Sewing Machine, z automatycznym trymerem nici itp.

FX6900D-3-EUT: Automatyczna maszyna do automatycznego zamykania na całej długości za pomocą automatycznego napędu Super High Speed ​​o dużej szybkości, przeznaczona do ogólnych zgrubnych materiałów lekkich i średnich. Takie jak dzianiny, tkane zużycie.

FX6900D-4-EUT: maszyna do szycia o pełnej prędkości zautomatyzowanej napędu Direct High o maksymalnej szybkości, przeznaczona do ogólnych zgrubnych materiałów lekkich i średnich. Takie jak dzianiny, koszule.

FX6900D-5-EUT: Automatyczna maszyna do szycia z automatyczną prędkością 5-suwową z automatyczną prędkością Direct, przeznaczoną do ogólnych równomiernego rozłożenia na lekkich i średnich ciężkich materiałach. Takie jak tkane koszule, throusery itp.

FX6900D-5H: Napęd Full Automatic Direct Super szybka pięcioma ciężkimi materiałami overlcok do szycia

Cechy FOXSEW FX6900D-EUT Seria W pełni automatyczna skomputeryzowana maszyna Direct Drive Super High Speed ​​Overlock Maszyny do szycia:

(1) Z funkcją okablowania, wieloma segmentami funkcji szwu o stałej długości, funkcją luźnej linii, miękkim startem, zewnętrznym czujnikiem elektrycznym oka itp.

(2) Automatyczne cięcie, spust o stałej długości, automatyczne wciąganie powietrza, ręczny przełącznik styczny i ręczny przełącznik wlotu powietrza

(3) Przed podnoszeniem nożnym, przed procesem cięcia i po cięciu.

(4) Aby wyeliminować materiały odpadowe znajdują się w przedniej pokrywie po nacięciu tkaniny, a problem nadmiernego gromadzenia się zużywa się do maszyny.

Dane techniczne:

Model NO.:  FX6900D-3-EUT / FX6900D-4-EUT / FX6900D-5-EUT
Sewing Speed:  7500 r.p.m
Number of Thread:  3 / 4 / 5
Number of Needle:  1 / 2 / 2
Needle Type:  #9-21#
Weight:  38 KGS
Packing Size:  51x36x62 CM