Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
http://m.bossgoo.com/company-info/96675.html
Skanowanie do odwiedzenia
dom » Produkty » Maszyna do szycia » Bezpośrednie Super High Speed ​​Overlock Maszyny do szycia

Bezpośrednie Super High Speed ​​Overlock Maszyny do szycia

Min. zamówienie: 1
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr: FX700-4-AT

Additional Info

marka: FOXSEW

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Opis produktu

Detale:
Wyposażony w serwomotor bezpośredni. Może zaoszczędzić 70% energii elektrycznej, super przestrzeni roboczej, zastosować zaawansowany mechanizm podawania, zapobiegać skakaniu z dużą prędkością przy niższym naprężeniu. Modernizacja efektywności. Piękny wygląd. Łatwa obsługa, niższy poziom hałasu, bez promieniowania. Nadaje się do lekkiego, średniego, ciężkiego szycia odzieży.

Zastosowanie: sznurowane paski z wytłoczonym paskiem, z specjalną stopką i opaską. Sprawiają, że maszyna jest bardzo płynna i stabilna, gdy działa. Nadaje się do lekkich materiałów, środkowego ciężkiego paska tkanin.

Charakterystyka:
Maszyna ta jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię - mechatroniczne produkty, które gromadzą maszynę i technologię sterowania elektrycznego, jest także nowym typem maszyny, której zastosowanie technologiczne w przypadku maszyny do owijania, ma funkcję automatycznego przycinania, automatycznego zatrzymywania, automatycznego podnoszenia stopki , Automatyczny projekt indukowany itp. - Fantazyjny chiński panel sterowania LCD może sprawić, że obsługa funkcji jest prosta.