Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
dom » Produkty » Polecane produkty » JUKI Model komputerowa maszyna do szycia stebnówka z napędem bezpośrednim

JUKI Model komputerowa maszyna do szycia stebnówka z napędem bezpośrednim

Min. zamówienie: 1
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr: FX9000D

Additional Info

marka: FOXSEW

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Opis produktu

Zastosowanie do szycia standardowego, średnio ciężkich materiałów. Odzież dziewiarska, koszule, garnitury, odzież rekreacyjna, dżinsy.
Charakterystyka: FX-9000D to automatyczna stebnówka do szybkiego szycia z napędem bezpośrednim sterowana przez skomputeryzowany siłownik. Ma funkcję automatycznego przycinania nici, automatycznego szycia wstecznego, automatycznego pozycjonowania igły i automatycznej zamiany igieł, oprócz zwykłej zdolności. Po zakończeniu szycia, automatycznie obcina górną i dolną nić, aby utrzymać produkty w porządku i pięknie. Dostępne automatyczne do szycia wsteczne (w tym zliczanie liczby ściegów) po ustawieniu szycia lub zatrzymania szycia. I igielnica może wybrać model pozycjonowania (wyższy lub niższy). Automatyczna wymiana gwintów dostępna po przycięciu. Wszystkie wymienione funkcje są kontrolowane przez najnowszą cyfrową jednostkę przetwarzania DSP. Automatyczne dodawanie igły, automatyczne sprawdzanie automatyczne, automatyczne ostrzeganie, aby zapewnić bezpieczeństwo i zmniejszyć intensywność pracy, zwiększyć wydajność do 30%.
Synchroniczny układ napędowy zapewniający stałą zmianę mocy, niski poziom hałasu i niskie wibracje w celu zapewnienia precyzyjnego przesunięcia mocy.
Struktura zbierająca wykorzystuje uszczelnioną oś smaru smarującego, aby wyeliminować wycieki oleju.
Zamknięte pudełko rezerwowe skrzyni na olej do igieł obrotowych i igiełkowych, pompa zatorowa wykorzystuje długą bawełnianą nić, aby zapewnić mini dostawę oleju do igielnicy i obrotową, aby zapewnić wystarczające smarowanie i wyeliminować wycieki oleju. Nowy zaprojektowany model, bezpieczny i przyjazny dla środowiska, inteligentny i wydajny.