Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
http://m.bossgoo.com/company-info/96675.html
Skanowanie do odwiedzenia
dom » Produkty » Maszyna do szycia blokad » Bezprzewodowa maszyna do szycia z blokadą bezpośrednią z trymowaniem gwintu górnego i dolnego

Bezprzewodowa maszyna do szycia z blokadą bezpośrednią z trymowaniem gwintu górnego i dolnego

Min. zamówienie: 1
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr: FX500-01CB-AT-EUT

Additional Info

marka: FOXSEW

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Opis produktu

Detale:
Maszyna ma wbudowany bezpośredni napędowy silnik serwonapędowy, posiada bardzo dobrą charytatywność układu kierowniczego i funkcje oszczędzające energię, znacznie zwiększa wydajność pracy i obniża koszty operacyjne.

Nadaje się do noszenia z dzianin, pod zużyciem T-shirt, do lekkich i średnich materiałów.

Charakterystyka:
1) Maszyna ta służy do zakładania i mocowania dwóch tkanin, takich jak na wyposażeniu itp., Nadających się do lekkiego materiału.
2) Numer ściegu to # 607, ale w rzeczywistości wyposażony jest w 5 igły, pierwsza lewa igła jest bez nici, która służy do poluzowania gwintu looper, unikać kurczenia się materiałów.
3) Struktura przenoszenia paska igły, przylegająca do wszystkich, bardziej bezpieczna i łatwa do utrzymania w czystości.
4) Kompletny automatyczny system zasilania i urządzenie filtrujące olej, zapewnia maksymalną prędkość szycia do 6000r.pm
5) Niektóre kluczowe części są importowane z Japonii, co zwiększa odporność na zużycie maszyny.
6) duża szerokość ściegu LS31016-01CBTD zawiesza się od 4.5mm do 5.0mmremarku: może być wyposażona w bezpośredni napęd. Podczas szycia koc i super ciężkich materiałów należy wyposażyć tylny ściągacz. Maksymalna prędkość przy 4500 obr./min dla dużego wskaźnika, maksymalna prędkość przy 5000 obr./min dla ciężkich materiałów.