Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
http://m.bossgoo.com/company-info/96675.html
Skanowanie do odwiedzenia
dom » Produkty » Przycisk i dziurkarka do maszyn do szycia » Automatyczna maszyna do szycia

Automatyczna maszyna do szycia

Cena za sztukę: USD 6800 - 8000 / Set/Sets
Rodzaj płatności: T/T
Incoterm: FOB
Min. zamówienie: 1 Set/Sets
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr: FX-378-1903

Klasyfikacja: Maszyna do szycia

Orzecznictwo: CE, ISO

Zszywacz blokujący: Pojedynczy przewód

Zszywacz maszyny do szycia: Zablokuj ścieg

Rodzaj: Część garderoby

Automatyczny stopień: Automatyczny

Stan: Nowy

Auto Feeding Button Machine: Automatic Button Feeder Machine

Additional Info

Pakowanie: Drewniana skrzynka

wydajność: 500 Set/M

marka: FOXSEW

transport: Ocean,Air

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Możliwość zasilania: 100 Sets/Month

certyfikat: CE

Código HS: 8452

Porta: Ningbo,Shanghai

Opis produktu

FOXSEW Automatyczny podajnik do mocowania maszynek do szycia

FOXSEW Automatyczny podajnik papieru może pasować do wszystkich typów maszyn JUKI, takich jak 1903A, 438D, 377D, 1377D, np. 1903A, 437D, 377D, 1377D, można również dopasować istniejące maszyny, które już używają fabryk już używanych, mogą zaoszczędzić koszty i nie trzeba kupować nowych maszyn do szycia guzików .

Robocza Wideo-1: www.foxsew.com/company-video/automatic-feeding-button-attaching-machine-933.html

Robocza Wideo-2: www.foxsew.com/company-video/automatic-button-feeding-sewing-machine-762.html

Cechy: Aby osiągnąć wysoką prędkość do 2700 sti / min, używając stycznej styczności w celu dalszej poprawy wydajności produkcji. Poprzez unikalne poziomy zmuszony mechanizm klamerki zapewniający, że klip może wysłać do przycisku zaciskania bez potrzeby wykwalifikowanego operatora. Ponadto operator potrzebuje tylko tkaniny w określonej lokalizacji, krok na pedał nożny, zmniejszyć zmęczenie. Panel operacyjny: na panelu można ustawiać różne funkcje, po prostu przez uruchomienie pokrętła sterującego. Ponadto, odpowiednie lampki błędu migają, mogą szybko rozwiązywać problemy.

(1) Teraz inne podobne produkty na obecnym rynku, wszystkie wymagają ręcznego przesuwania całej maszyny do karmienia, aby wyregulować i przymocować maszynę do mocowania przycisków o różnych rozmiarach, ale platforma dostosowująca FOXSEW tylko wystarczy obrócić dwa wkręty i wygodne do wyregulowania i wyrównywania prawidłowej pozycji, oszczędza czas i znacznie poprawia wydajność pracy.


(2) Teraz inne podobne produkty na obecnym rynku, cały używany cylinder powietrzny do podawania przycisków, po długim czasie pracy, łatwiejsza walka powietrzna, nieprawidłowe przyciski podawania, krótkie życie, marnowanie pieniędzy, niestabilność ... FOXSEW automatyczna maszyna do karmienia używała inteligentnego systemu karmienia silników, karmienia przycisków stu procent dokładności i poprawności, karmienia cicho, bez hałasu, długiego użytkowania.


(3) Teraz podobne produkty na obecnym rynku, wszystkie użyte przyciski naciskowe powietrza, niestabilny przycisk przycisków. FOXSEW przyjmuje unikatowy inteligentny system krokowy, oba przyciski umożliwiają stabilizowanie systemu.


(4) FOXSEW Automatycznie uruchamia system, jeśli jest inny rozmiar przycisków, wystarczy nacisnąć jeden przycisk i łatwo umieścić jeden przycisk w płycie pomiarowej grubości. O podobnej maszynie na rynku, wszystkie one obsługiwane ręcznie, czas odpadów i niewygodne w obsłudze.


(5) Teraz podobne produkty na obecnym rynku, cały używany system ARM, niski przyspieszenie procesora, wysoka niezawodność, połączenia i tryby połączenia w płycie głównej są bardzo skomplikowane. FOXSEW przyjmuje nowo opracowany system integracji PCL, wysoką skuteczność pracy procesora, szybkość awarii jest bardzo niska, łatwa w naprawie serwisy posprzedażne.


(6) Ponad 7 różnych systemów samodiagnozy błędów, po wystąpieniu usterki, błąd i rozwiązanie wyświetlają się natychmiast na ekranie dotykowym LED. Szybka konserwacja i oszczędność czasu dla inżyniera. Obecnie na rynku nie ma tej szczególnej funkcji. Nasz zespół inżynierów opracowuje system ochrony igły do ​​przyszywania maszyny do szycia, gdy tylko igła zostanie uszkodzona, maszyna do szycia i podajnik przycisku przestaną działać automatycznie.

Cechy szczególne: różne modele wspierające: łatwa instalacja na wszelkiego rodzaju maszynach do szycia bez konieczności zmiany stołu do szycia.

Wygodny: automatyczny przesuw betonowy o grubości swobodnej, niezależnie od wielkości guzika. Dokładne pozycjonowanie: efektywne wykorzystanie komputera, silnik krokowy, sterowanie silnikiem servo, bardziej stabilne i dokładniejsze pozycjonowanie.

Funkcja diagnozy usterki: z odpowiednim systemem alarmowym, szybkie rozwiązywanie problemów. System liczący: z systemem liczącym, pracami statystycznymi, poprawiając efektywność pracy. Łatwy w obsłudze: bez potrzeby wykwalifikowanego operatora również szybko można się uczyć i używać.

Służy do: Maszyny do szycia na nogach 1900, 1903, 438, 1377, 373 itp.

Dane techniczne:

Model

FX-378-1903

Needle

PTX17 #14

Button Diameter

8-32 mm

Stitch length

0.1-10

Pressure foot lifter

13 mm

Standard patterns

50 patterns

Can store numbers

More than 200

Speed

2700 r/min

Packing Size

1000x765x570

Weight

135 kgs