Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
http://m.bossgoo.com/company-info/96675.html
Skanowanie do odwiedzenia
dom » Produkty » Maszyna do szycia pasków » Sterowana komputerowo maszyna do pakowania prętów

Sterowana komputerowo maszyna do pakowania prętów

Min. zamówienie: 1
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr: FX430D

Additional Info

marka: Foxsew

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Opis produktu

Funkcja i maszyna
Maszyna ma zastosowanie do wszystkich rodzajów materiałów, takich jak tkanina i dżins. Cykl cyklu FX430D jest najkrótszy, co zapewnia wysoką wydajność.

Idealne szycie i doskonałe dopasowanie
Mechanizm zbierania nici jest odpowiedni zarówno dla grubego materiału, jak i cienkiego materiału, co może ogromnie poprawić jakość szycia.

Niski poziom hałasu i niskie wibracje
Wszystkie jednostki - powłoka maszyny, konstrukcja obrotowa, silnik z napędem bezpośrednim i silnik do podawania materiału - współpracują skutecznie z każdą częścią, co może znacznie zmniejszyć hałas i wibracje podczas pracy. Dzięki temu może zapewnić satysfakcjonujące środowisko pracy, które przyniesie korzyści operatorom.

Najkrótszy czas cyklu
SJ-430F, półobrotowa maszyna do szycia wahadłowego, może osiągnąć prędkość 3200 ściegów na sekundę, która jest najwyższa na świecie. Co więcej, dwustopniowe ustawianie stopki jest również korzystne dla poprawy wydajności.

Elektroniczny mechanizm naprężania nici
Maszyna jest wyposażona w elektroniczny mechanizm naprężania nici, dzięki czemu siła naciągu jest stała i można uniknąć różnicy wynikającej z regulacji różnych operatorów. Ponieważ mechanizm naciągu nitki można ustawić za pomocą panelu operacyjnego, operator, który jest przyzwyczajony do tradycyjnej metody ustawiania, może również podążać za nim. Co więcej, siłę nacisku można zmienić nawet podczas operacji.