Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
http://m.bossgoo.com/company-info/96675.html
Skanowanie do odwiedzenia
dom » Produkty » Automatyczna maszyna do szycia » Automatyczna maszyna do szycia podające przycisk

Automatyczna maszyna do szycia podające przycisk

Cena za sztukę: USD 2000 / Set/Sets
Rodzaj płatności: T/T
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. zamówienie: 1 Set/Sets
Termin dostawy: 7 dni

Basic Info

Model nr:  FX-378-438D

Klasyfikacja: Maszyna do szycia

Orzecznictwo: CE, ISO

Zszywacz blokujący: Pojedynczy przewód

Rodzaj: Część garderoby

Automatyczny stopień: Półautomatyczny

Stan: Nowy

Automatic Sewing Machine Unit: Sewing Machine

Additional Info

Pakowanie: DREWNIANA SKRZYNKA

wydajność: 100 Sets/Month

marka: FOXSEW

transport: Ocean,Air

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny

Możliwość zasilania: 100 Sets/Month

certyfikat: CE

Código HS: 8452

Porta: Ningbo

Opis produktu

FOXSEW Automatyczny przycisk podający do mocowania maszyny do szycia

Automatyczna podajnik guzików FOXSEW może pasować do wszystkich rodzajów maszyn do szycia guzikowego JUKI, BROTHER, jak 1903A, 438D, 377D, 1377D, może być również dopasowana do istniejących maszyn, które są już używane w fabrykach odzieży, może zaoszczędzić na kosztach i nie trzeba kupować nowych maszyn do szycia guzików .

Working Video-1: www.foxsew.com/company-video/automatic-button-attaching-machine-with-auto-feeder-1006.html

Working Video-2: www.foxsew.com/company-video/automatic-button-feeding-device-for-button-attaching-machine-1012.html

Working Video-3: www.foxsew.com/company-video/automatic-button-feeder-machine-1008.html

Working Video-4: www.foxsew.com/company-video/automatic-button-feeder-width-and-thickness-adjustment-1009.html

Working Video-5: www.foxsew.com/company-video/automatic-feeding-button-attaching-machine-933.html

Working Video-6: www.foxsew.com/company-video/automatic-button-feeding-sewing-machine-762.html

Cechy: Aby osiągnąć wysoką prędkość do 2700sti / min, za pomocą stycznej o wysokiej prędkości, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność produkcji. Poprzez unikalny poziom wymuszonego mechanizmu klamry, aby zapewnić, że klip może wysłać do przycisku szczypania bez potrzeby wykwalifikowanego operatora. Ponadto operator potrzebuje tylko tkaniny w określonym miejscu, naciśnij pedał, zmniejsz zmęczenie. Panel operacyjny: wiele funkcji po prostu za pomocą pokrętła można ustawić na panelu. Ponadto migające odpowiednie światła awaryjne mogą szybko rozwiązać problem.

image

(1) Teraz inne podobne produkty na obecnym rynku, wszystkie potrzebują ręcznego poruszania całą maszynę do karmienia, aby wyregulować i wyrównać maszynę do mocowania guzików z różnym rozmiarem położenia guzików, ale jedyna w swoim rodzaju platforma regulująca FOXSEW wymaga jedynie obracania dwóch śrub, bardzo łatwo i wygodnie dostosować i wyrównać prawidłowe położenie, oszczędzić czas i poprawić wydajność pracy.

(2) Teraz inne podobne produkty na obecnym rynku, wszystkie używane cylindry powietrza do podawania przycisków, po długim czasie pracy, cylinder powietrza łatwe strzały, a następnie nieprawidłowe przyciski karmienia, krótki życie za pomocą, marnowanie pieniędzy, niestabilne itp ... FOXSEW automatyczna karmiarka używana inteligentny system podawania żywienia, karmienie guziki stuprocentową dokładnością i prawidłowo, karmienie drogi miękko, bez hałasu, długa żywotność.

(3) Teraz podobne produkty na obecnym rynku, wszystkie używane przyciski naciskając ciśnienie powietrza, niestabilnie naciskając system przycisków. FOXSEW przyjmuje unikalny inteligentny system silnika krokowego, oba przyciski przyciskające, aby system był bardziej stabilny.

(4) FOXSEW Przyjmuje automatycznie system, jeśli inny rozmiar przycisków, wystarczy nacisnąć jeden przycisk i jednym wygodnym przyciskiem włożyć do płytki pomiarowej grubości. O podobnej maszynie na rynku, wszystkie obsługiwane ten system ręcznie, tracą czas i niewygodne do pracy.

(5) Teraz podobne produkty na obecnym rynku, wszystkie używane systemy ARM, niska prędkość obrotowa procesora, wysoka awaryjność, linie połączeń i tryby połączenia w płycie systemowej są bardzo skomplikowane. FOXSEW przyjmuje nowo opracowany system integracji PCL, wysoką efektywną prędkość pracy procesora, awaryjność jest bardzo niska, łatwa naprawa po serwisie posprzedażnym.

(6) Ponad 7 różnych systemów samokontroli awarii, natychmiast po wystąpieniu błędu, usterka i rozwiązanie pojawiają się natychmiast na ekranie dotykowym LED. Szybka konserwacja i oszczędność czasu dla inżyniera. Obecnie żadne produkty nie miały tej specjalnej funkcji na rynku. Nasz zespół inżynierów opracowuje system ochrony igły do ​​maszyny do szycia z przyciskami, po zerwaniu igły, maszyna do szycia guzików i maszyna do podawania guzików przestaną działać automatycznie.

Cechy szczególne: różnorodność modeli wspierających: łatwy montaż na wszystkich maszynach do buttonów bez zmiany stołu do szycia.

Wygoda: automatyczna rynienka o grubości bez grubości, bez względu na rozmiar guzika. Dokładne pozycjonowanie: efektywne wykorzystanie komputera, silnik krokowy, sterowanie silnikiem serwo, bardziej stabilne i dokładniejsze pozycjonowanie.

Funkcja autodiagnostyki usterki: z odpowiednim systemem alarmowym, szybkie rozwiązywanie problemów. System liczenia: z systemem liczenia, praca statystyczna, poprawa wydajności pracy. Łatwy w użyciu: brak potrzeby wykwalifikowanego operatora również może szybko się uczyć i używać.

Używane do: Maszyna do szycia guzików 1900,1903,438,1377,373, itp ...

Dane techniczne:

Model

FX-378-438D

Needle

PTX17 #14

Button Diameter

8-32 mm

Stitch length

0.1-10

Pressure foot lifter

13 mm

Standard patterns

50 patterns

Can store numbers

More than 200

Speed

2700 r/min

Packing Size

1000x765x570

Weight

135 kgs

Obrazy produktów: automatyczna maszyna do szycia podające przycisk

automatic-button-feeding-sewing-machine